Home>AbsoBar
AbsoBar 2017-07-07T11:48:08+00:00

ČO JE ABSOBAR?

AbsoBAR je veľmi chutná, bezlepková, bezlaktózová a vegánska proteínová tyčinka. Je dostupná s tromi rozdielnymi príchuťami: čokoláda, jahoda a banán.

Keďže sa vyrába s kombináciou ryžového a hráškového proteínu, hodnota ukazovateľa priemernej kvality bielkovín PDCAAS sa približuje k 1 podobne, ako ostatné zdroje bielkovín živočíšneho pôvodu, ako napríklad srvátky bez toho, že by obsahovala akúkoľvek zložku živočíšneho pôvodu.

V tyčinke obsiahnuté zdravé bielkoviny rastlinného pôvodu sa v organizme výborne zužitkujú, jej energetický obsah a obsah uhľohydrátov je optimálny pri športovaní a trvalom zaťažovaní svalov.

KEDY SA MÁ UŽÍVAŤ A Z ČOHO SA VYRÁBA?

Pred alebo po tréningu, ako zdravá sladkosť, ak medzi dvomi jedlami máš chuť na niečo sladké, ale zároveň zdravé, alebo ak musíš kvôli špeciálnej diéte prijímať viac bielkovín. Bielkoviny podporujú rast svalovej hmoty a udržiavanie normálneho stavu kostí. AbsoBAR má vysoký obsah bielkovín (21 g) a vlákniny (11 g).

Je skvelou voľbou v prípade šetrnej diéty, keďže po jeho skonzumovaní nastáva príjemný pocit nasýtenia.

Môžu ho pokojne užívať aj ľudia citliví na lepok alebo laktózu, jeho vysoký obsah vlákniny prispieva k normálnemu fungovaniu tráviaceho systému.

Hodí sa aj do vegánskeho jedálnička, keďže neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

DOSTUPNÉ PRÍCHUTE

AbsoBar Čokoláda 74g
ČOKOLÁDA
AbsoBar Banán 74g
BANÁN
AbsoBar Jahoda 74g
JAHODA
AbsoBar icons