Home>AbsoWHITE
AbsoWHITE 2020-11-05T21:51:15+00:00

ČO JE ABSOWHITE?

Rastlinný nápoj ktorý je obohatený s vitamínmi , možno ho použiť pri výrobe rôznych turmixov (vytvára lahodnú chuť s proteínovými práškami AbsoRICE), polievok, dezertov, káv a je veľmi vhodný pri výbore rannej ovsenej kaše. Ak ste doteraz nemohli opustiť mlieko kvôli vápniku a nemáte ho veľmi v obľube, tento produkt vám teraz túto možnosť umožní, nakoľko je bohatý na vápnik. Sušené rastlinné mlieko s použitím sušeného kokosového mlieka a sušeného ryžového mlieka.

 

VITAMÍNY

Vitamín B12: U vegetariánov a vegánov je obzvlášť dôležité venovať pozornosť jeho príjmu, pretože sa držia ďalej od potravín, ktoré obsahujú veľké množstvo vitamínu B12. Priemerné prípravky z kokosového mlieka a ryžového mlieka neobsahujú vitamín B12 alebo vápnik len príležitostne alebo v zanedbateľnom rozsahu. Neporaziteľný majster prírodného zdroja vápnika: Lithothamnium Calcareum – nazývaný aj kamenná riasa. AbsoWHITE rastlinný prášok (na báze kokosového a ryžového sušeného mlieka) 300 g Bez lepku, bez mlieka, vegánsky. Je bohatý na vápnik, vitamín D3 a B12.

Vitamín D3 prispieva k normálnej absorpcii a správnemu využívaniu vápnika a fosforu. Pomáha tiež udržiavať normálnu hladinu vápnika v krvi a udržiavať zdravé kosti a svaly.

 

AbsoWHITE 300g Rastlinný nápoj

AbsoBar icons