Loading...
Home>Čo je AbsoRice?
Čo je AbsoRice? 2020-06-07T19:30:32+00:00

ABSORICE

ČO JE ABSORICE?

AbsoRice sú zmesi a tyčinky rastlinných bielkovinových práškov bez obsahu lepku a laktózy, ktoré začali vyvíjať v roku 2012 a odvtedy sú prítomné vo viacerých krajinách Európy.

PRE KOHO SÚ VÝROBKY URČENÉ?

Pre tých, ktorí by chceli svoj jedálniček doplniť dodatočnými bielkovinami, ale kvôli špeciálnej diéte môžu konzumovať len bezlepkové, bezlaktózové alebo rastlinné potraviny.

MÔŽU VÝROBKY KONZUMOVAŤ AJ OSTATNÍ?

Samozrejme, keďže kvalita bielkovín AbsoRice® a AbsoBAR je kvôli ich zloženiu rovnako dobrá, ako mnohé iné živočíšne bielkoviny.

PREČO ICH POTREBUJEME?

Pretože pred zavedením výrobkov AbsoRice nebol tento segment trhu dostatočne obslúžený. V rámci bezlepkových, bezlaktózových a vegánskych proteínových práškov a tyčiniek dokážeme ponúknuť riešenie pre akékoľvek potreby zákazníkov. AbsoRice je odborníkom v tejto oblasti, svojim zákazníkom ponúka skutočnú hodnotu založenú na starostlivom vývoji.

SUROVINY

Ryžový proteín:
Prírodná zložka rastlinného pôvodu. Vyrába sa z jedného z najstarších potravín ľudstva, vďaka čomu sa v organizme výborne zúžitkuje. Spôsob jeho výroby je v porovnaní s bielkovinami živočíšneho pôvodu šetrnejší k prírode, takže jeho konzumáciou chránime nielen náš organizmus, ale aj našu Zem.

Hráškový proteín:
Vyrába sa z plodov obľúbenej strukovinovej rastliny. V kombinácii so správnym pomerom ryžového proteínu možno pomocou neho dosiahnuť vyrovnaný aminokyselinový profil a príjemný chuťový účinok. Je ľahko stráviteľný, vďaka čomu je jeho vstrebávanie a biologické zužitkovanie výnimočné.

Bambusové vlákno:
Neobsahuje alergény, predstavuje prírodný zdroj vlákniny, prispieva k správnemu fungovaniu čriev.

Karobový prášok:
Vyrába sa zo semien plodu svätojánskeho chleba. Predstavuje zdroj dobre vstrebávateľných sacharidov a jemnej vlákniny.

Karboxymethylcelulóza:
Vyrába sa z rastlinných častí s vysokým obsahom celulózy, v potravinárstve je rozšíreným zahusťovadlom. Neobsahuje alergény, na ľudský organizmus v takejto forme prakticky nemá žiadne účinky.

Steviol glykozidy:
Sladidlo rastlinného pôvodu extrahované z rastliny Stevia s príjemnou chuťou. Hodnota jeho glykemického indexu je 0, vďaka čomu nezaťažuje pankreas.

Aróma:
Vo výrobku je prítomná v malom množstve pre ešte príjemnejší chuťový zážitok.